Jeneratör Marmara Bölge Yetkili servisi

Kiralık Jeneratör - Jeneratör Kiralama

İkitelli Organize Sanayi Bölgesinde bulunan Starjen Jeneratör Motor ve Makina San. Dış Tic. Ltd. Şti. konusunda uzman personeli ve satış ekibi ile Jeneratör servis satış bakım onarım ve yedek parça konularında ürün ve hizmet sunmaktadır.

Bayilik ve Yetkili Servisliklerimiz;

Süper Star ana bayi ve yetkili servisi
Alimar Jeneratör Marmara Bölge Yetkili Servisi
Euroenergy Jeneratör Yetkili Servisi
Mitsubishi Jeneratör Yetkili Servisi

Jeneratör, jeneratör kiralama, servis, bakım onarım, ikinci el jeneratör alım satımı, dünyanın önde gelen markaları Alimar, EnuroEnergy, Super Star, Mitsubishi jeneratör servis bakım onarımları, muhtelif marka ve model debrijalı motor satışı servis bakımı, motopomp, dizel deniz motorları, bt30 traktör arıza, kurulum, Araç ve teknisyenle beraber jenerator kiralama, jeneratör yedek parça satışı, yer değiştirme, orijinal yedek parça satışı ve periyodik jeneratör bakımları konularında İstanbul'da hizmet vermekteyiz.

Mitsubishi jeneratörlerin satış servis ve bakım hizmetleri

Mitsubishi Jeneratör

Starjen, Dünyanın önde gelen jeneratör üreticilerinden Mitsubishi jeneratörlerin satış servis ve bakım hizmetlerini vermektedir.

Alimar Jeneratör

Alimar Jeneratör

Uzun ömürlü, sağlam, çevre dostu, Alimar Jeneratörlere servis bakım onarım yedek parça hizmetini garantili olarak veriyoruz.

EuroEnergy Jeneratör

EuroEnergy Jeneratör

Kesintisiz güç ürünleri ve jeneratör konusunda çalışan EuroEnergy Jenratör ürünlerine Yetkili servis olarak destek vermekteyiz.

Super Star Jeneratör

Super Star Jeneratör

Jeneratör, motopomp ve bahçe traktörü yedek parça, servis, satış, bakım onarım ve tüm satış sonrası hizmetleri vermekteyiz.

İstanbul Jeneratör yetkili servisleriHizmet bölgelerimiz; küçükçekmece jenerator tamircileri, jeneratör yedek parçaları, avrupa yakası jeneratör servisi, halkalı jeneratör, mahmutbey, Esenler, Bağcılar, Alimar Jeneratör, EuroEnergy Jeneratör, Topkapı, ikitelli jenerator servisi, küçükçekmece bakım onarım, Superstar Jeneratör, Mitsubishi Jeneratör, istanbul jeneratörcüler, Halkalı, Bakırköy, Esenyurt, Bayrampaşa, İstanbul Jeneratör servisleri, İkitelli organize sanayii bölgesi, Bahçelievler, Gaziosmanpaşa, Başakşehir ve İstanbul Avrupa yakasında satışı, servis, bakım onarım ve kiralama ve yedek parça satış ve temini hizmetlerini vermekteyiz.

12 KVA dan 1750 kVA ya kadar Jeneratorler

Koruyucu ve Ses izolasyonlu Kabinler. Ultra Sessiz, Süper Silent Özel Kabinlerle 60 db Ses olanağı ile çevreye duyarlılık, enerji ihtiyaçlarınıza anında çözüm

SUPER Star, Alimar, Mitsubishi, EuroEnergy diğer markalara ait tüm jeneratörlerin Servis Bakım Onarım, satış ve satış sonrası hizmetleri verilmektedir...